Rankingowe Zawody 3GUN Liga Sportera 2020

Pomimo przygód związanych z koronawirusem i obostrzeniami wdrożonymi przez rząd wreszcie udało się zorganizować 2. edycję Rankingowych zawodów 3GUN LIGA SPORTERA na strzelnicy Nieczajna!

Wkrótce zamieścimy fotorelację.

Tymczasem już dzisiaj zapraszamy na Mistrzostwa Polski Ligi Sportera organizowane przez KABAR Łódź!

Liga Sportera | Wyniki

W dniach 26-27.08.2017 na strzelnicy w Racławiu pod Gorzowem Wielkopolskim odbyły się "VII Mistrzostwa Polski Ligi Sportera"

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie, dobrą zabawę i rywalizację na wysokim poziomie! Miejsce nie rozpieszczało specjalnie zarówno zawodników jak i organizatorów, którzy budując tory zaliczyli niezłe błotne SPA. Mam nadzieję chłopaki, że wpłynie to korzystnie na Waszą cerę ;-)

Specjalne podziękowania dla naszych sponsorów, którzy ufundowali atrakcyjne nagrody, a w szczególności firmom: Helikon Tex, Buos, Action Holsters, Stalpol, Sklepsejfy.pl, STG, Premium Mobile, WBP Rogów, GunFire, Lambit, Koszulkistrzeleckie.pl oraz Zakładom mięsnym Bystry ze Swarzędza, za pyszny wkład do grilla!

Działo się!

W pierwszym dniu wystartowało 45 osób z obsługi technicznej zawodów - sędziowie, pomocnicy, organizatorzy oraz zawodnicy którzy nie mogli wystartować w dniu drugim.

Dzień drugi, to start zawodników podzielonych na 6 składów po 10 osób. W czasie zawodów do przejścia było 6 torów, a łączna minimalna liczba strzałów, wynosiła prawie 300. Mimo małych problemów w przed-meczu (niezależnych od organizatora), udało się przeprowadzić zawody sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie.

Dla naszego młodego stowarzyszenia, organizacja tak dużego wydarzenia, pozwoliła zebrać bezcenne doświadczenie, które będzie procentować przy organizacji Wielkopolskiej Ligi Strzeleckiej jak i innych zawodów wpisanych do kalendarza WZSS. Ekipa Dywizjonu jako współorganizator mistrzostw, brała czynny udział w każdym etapie przygotowań; od rozmów ze sponsorami poprzez budowę i przygotowywanie torów, na których odbywała się rywalizacja, obsługę sędziowską, pomoc na torach, aż po obsługę kuchni i czynny udział w zawodach.

Relacja TVP3 Gorzów Wlkp.

Reportaż TVP3 Gorzów Wlkp. VII Mistrzostwa Polski Ligi Sportera

"Najlepsi polscy strzelcy mieli się w ten weekend spotkać pod Poznaniem, ale tamtejsza strzelnica została zniszczona przez nawałnicę. Więc strzelcy trafili do Racławia. Na obiekcie niedaleko Bogdańca walczyli w ramach mistrzostw Polski Ligi Sportera w strzelectwie dynamicznym. I w przeciwieństwie do strzelania statycznego do tarcz celne oko tu nie wystarczy."

#fotorelacja

Specjalne słowa uznania dla Agnieszki – mistrzyni w ładowaniu strzelby! Takiej szybkości i finezji można tylko pozazdrościć! Dodam, że była w tym szybsza od mojej lustrzanki... Następnym razem zabiorę kamerę ;-)

webmaster