Manewry Sportowe "KAPIBARA"

Zgodnie z planem, a raczej jego połową, drugiego dnia odbyły się dwie konkurencje; Dywizjon DRILL oraz shott-offy w wersji Klasycznej i Open, a więc dla każdego coś dobrego! Tym razem shoot-off był dwu-broniowy, strzelba i pistolet.

Pierwszy raz w tej konkurencji użyliśmy drzewka. Drzewko jest elementem, który podnosi dwie wartości: 1 - adrenalinę, 2 - ciśnienie, a to za sprawą tego, że rywal może odstrzelić nasz cel i utrudnić nam zadanie ;-)

Więcej...

Rozpoczęcie sezonu

Zawody Statyczne + to alternatywna formuła zawodów tarczowych wzbogacona o dodatkowe konkurencje dynamiczne i fabularne. Dzięki czemu możecie spróbować "strzelić" coś nowego i dobrze się przy tym bawić ;-)

Rozpoczęcie sezonu z Dywizjonem, to pierwsze zawody z serii Zawody Statyczne +, które będą kontynuowane do końca sezonu. Na tegorocznym otwarciu zmagaliśmy się z tarczami w konkurencjach karabin i pistolet, shootoff ze strzelby oraz Dywizjon DRILL.

Więcej...

Wielkopolska Liga Strzelecka

Wielkopolska Liga Strzelecka

WLS to otwarte zawody, których celem jest promocja strzelectwa sportowego w jego najbardziej atrakcyjnej formie - dynamicznej. To znacznie więcej, niż standardowe konkurencje tarczowe. Im bardziej kreatywni organizatorzy, tym ciekawsze konkurencje. Udział w IPSC czy IDPA, oznacza konieczność posiadania własnej broni oraz licencji zawodniczej. Natomiast dynamiczne konkurencje, takie jak Shoot-off, są świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody z dynamicznym strzelectwem sportowym.

Strona WLS

#wspieramy >>

VII Mistrzostwa Polski Ligi Sportera

Relacja z Mistrzostw Polski Ligi Sportera, które odbyły się 26-27 sierpnia 2017 na strzelnicy w Racławiu pod Gorzowem Wielkopolskim.

Czytaj całość