Początek sezonu 2018

Zapewne wielu z Was uważa, że zimą nic się nie dzieje, nie ma gdzie strzelać, nie ma ciekawych zawodów. Nic bardziej mylnego, jesteśmy aktywni przez cały rok! Trenujemy, strzelamy i planujemy. Oto co przygotowaliśmy dla Was na początek sezonu.

Zawody tarczowe +

W dniach 3 i 4 marca br., odbędą się zawody pod roboczą nazwą „Zawody tarczowe +”. Postaramy się rozbudować standardową formułę zawodów tarczowych o trochę inne bardziej wymagające i pomysłowe konkurencje. Szczegóły już wkrótce.

Wstęp do dynamiki

W dniu 17 marca, planujemy trening strzelecki - wstęp do dynamiki (pistolet), który poprowadzą czołowi zawodnicy i sędziowie Ligi Sportera. Szczegóły i zapisy już wkrótce.

WLS

Dzień po wstępie do dynamiki (18.03) inaugurujemy drugi sezon Wielkopolskiej Ligi Strzeleckiej. Myślę że wiecie czego się spodziewać ;) Głodnych dobrego strzelania nie zawiedziemy! Zaczynamy od tego na czym skończyliśmy + dodatkowe niespodzianki. Szczegóły już niebawem.

Kurs na sędziego statycznego i dynamicznego

Natomiast w marcu (24-25.03) organizujemy kurs na sędziego statycznego i dynamicznego. Możesz uzyskać uprawnienia, które są bardzo pożądane w każdym klubie sportowym, nastawionym na organizację zawodów strzeleckich statycznych oraz dynamicznych. Kurs będzie prowadzony przez doświadczonych instruktorów, a dokładnie przez osoby zaangażowane w organizację zawodów 3GUN.

My sezon już rozpoczęliśmy. W dniach 27-28 stycznia br., odbyły się zawody „VI Memoriał Adama Wittmanna” na strzelnicy klubu Tarcza 96 w Poznaniu. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz pojawiliśmy się na zawodach w różnych rolach. Tak było i tym razem. Startowaliśmy oraz pomagaliśmy w organizacji i prowadzeniu samych zawodów. Konkurencje przeprowadzane były w luźnej i przyjaznej atmosferze ze szczególnym zwracaniem uwagi na kwestie bezpieczeństwa. Mamy nadzieję że każdy wyszedł zadowolony, a wynik traktuje jako sprawę drugo, albo nawet trzeciorzędną. Dziękujemy wszystkim za obecność oraz dobrą zabawę!

O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Możecie skorzystać też z kalendarza w formacie iCal, gdzie będą nanoszone na bieżąco wszelkie zmiany i aktualizacje.

Do zobaczenia na strzelnicy!

Wróć | przejdź do Aktualności